• ☎ +420 567 303 782 📱 739 121 448
  • sosmb@sosmb.cz

Sportovně-turistický kurz pro 3. ročníky

Termín: 20.6. – 24.6.2022
Počet studentů : 25
Vedoucí kurzu : Mgr. Ivan Zápotočný

 

V předposledním červnovém týdnu proběhl sportovně-turistický kurz pro třetí ročníky, jehož náplní byla řada aktivit např.: turnaje v míčových hrách, závody v orientačním běhu, atletické závody (běh na 100m, skok do dálky, vrh koulí), turistická vycházka na Zaječí skok a údolím řeky Jihlavy.

Slavnostní zakončení školního roku 2021/2022

Dne 30. 6. 2022 jsme se sešli v kostele u sv. Ignáce, abychom společně zakončili další rok studia. Nejdříve proběhla mše svatá, následovalo rozloučení paní ředitelky se studenty a vyučujícími a poté jsem odešli do školy pro vysvědčení.

A hurá na prázdniny!

Informace pro nové studenty prvního ročníku

Milí studenti, v přiloženém dokumentu najdete informace, které vám pomůžou na začátku studia v naší škole. Podívejte se také na náš školní vzdělávací plán ŠVP 2022-23, který začíná platit od nového školního roku 2022/23.

Informační schůzka s rodiči prvního ročníku
Vážení rodiče, zveme Vás na informační schůzku, která se bude konat v pondělí 20. 6. 2022 v 15 hodin v budově školy (hudebna).

Středeční návštěva ukrajinských dětí z f pointu ve výtvarné výchově 1. A.

Děti si vyzkoušely netradiční malování. Neskončilo to jen u otisků rukou na papír, ale objevilo se nám i několik barevných obličejíčků, ani zeď nezůstala ušetřena (naštěstí kachličky, které šly umýt) 

Lyžařský výcvik - Sedloňov 2022

V týdnu od 6. 3. do 11. 3. jsme se účastnili lyžařského výcvikového kurzu. Měli jsme možnost si vyzkoušet jak lyžování, tak snowboardování - samozřejmě většina z nás chtěla zkusit spíše snowboard. Z ubytování jsme byli všichni mile překvapení, bylo to moc hezké prostředí. Každý den nám svítilo sluníčko a k tomu jsme dostali suprového instruktora, se kterým jsme zažili spoustu srandy a hodně jsme se toho naučili. Každým dnem byl u začátečníků i pokročilých vidět velký pokrok. Ačkoliv bylo lyžování náročné, přesto jsme se těšili na večer, kdy pro nás učitelé a ostatní žáci přichystali nějakou zábavu, či jiný program. Kurz byl za mě velmi vydařený a opravdu jsem si ho užila. Doufám, že si ho užili i ostatní žáci a také učitelé.                                                  Markéta Petra Mátlová

Olympiáda se nekoná jen v Pekingu

Na středu 26. ledna se těšili studenti, kteří se rozhodli zúčastnit se školního kola olympiády z českého jazyka. Jako téměř vše v této době, i tato byla poznamenána jak nemocemi, tak karanténami. Ale přesto studenti přišli. Podle jejich slov byli totiž zvědaví, jak si v češtině vedou, a protože mnohé z nich baví vytváření slohů, chtěli si ověřit svoje dovednosti právě v této disciplíně. Věříme, že příští rok bude třída, kde se uskuteční toto každoroční klání z českého jazyka, plná a epidemie již minulostí.

 

Novinky

Přehled informací

Završujeme 30. rok existence školy
  • 4 prosince, 2022|

Dne 7. prosince 2022 od 9.00 hodin se koná mše svatá v kapli školy. Další podrobnosti najdete v části Pro studenty...

Změna odkazu pro aplikaci iCanteen
  • 21 listopadu, 2022|

Změna odkazu v aplikaci iCanteen pro objednávání a rušení stravy: https://jidelna2.sosmb.cz:8443/login Opravte si prosím Váš odkaz ve webovém prohlížeči a na mobilním telefonu.  ...

Maturita 2023 – jarní termín
  • 16 listopadu, 2022|

Studentům, kteří se mohou hlásit k opravné nebo náhradní maturitní zkoušce MATURITA 2023, byla odeslána předvyplněná přihláška k maturitní zkoušce. Pokud se hlásíte k maturitní zkoušce na jarní termín 2023 vytiskněte prosím přihlášku, vyplňte jí a podepište. Můžete jí odevzdat osobně v kanceláři školy 8:00 - 14:00 hod. případně vhoďte...