• ☎ +420 567 303 782 📱 739 121 448
  • sosmb@sosmb.cz

Vytvořil: Lukáš Válka

Od 5. 10. 2020 dochází v souvislosti s nařízením krajské hygienické stanice k omezení provozu školy. Žáci přechází na distanční výuku. Její podobu budeme dolaďovat v pondělí. Jisté je, že budeme používat školní účty Office 365 a aplikaci Microsoft Teams. Můžete si už nyní zkontrolovat, že máte platné přihlašovací údaje (v případě problémů s přihlášením kontaktujte pana učitele Voneše podle pokynů v předchozím příspěvku). Pokud jste nevyplnili dotazník ohledně vašeho technického vybavení dnes ve škole, učiňte tak prosím do neděle (podrobnosti najdete v předchozím příspěvku).
Praxe budou probíhat i po 5. 10. 2020. Případné organizační změny Vám sdělí učitelky, které je mají na starosti.

2. ročníky – praxe probíhá ve škole dle rozvrhu v učebně zdrav. nauky (2. B – úterý 1. – 4. vyuč. hodina, 2.A – středa 1. – 4. vyuč. hodina)

3. ročníky – praxe probíhá dle původního rozpisu
4. ročníky – praxe probíhá dle původního rozpisu
studenti, kteří měli jít původně do zařízení ICSS, jdou do náhradních zařízení podle rozpisu, který mají k dispozici na sociálních sítích
ošetřovatelé – praxe zatím neprobíhá

Domovy mládeže (Křížová i Žižkova) pro dojíždějící, kteří je budou chtít využít kvůli praxi, jsou k dispozici.
Tento stav by měl trvat do 18. 10. 2020, ale může se to změnit.

Distanční výuka není lehká věc, její úspěch do značné míry závisí na spolupráci, trpělivosti a zpětné vazbě ze všech stran (vedení, učitelé, rodiče).  Přeji nám všem, ať touto nelehkou dobou projdeme bez úhony a ať to naše vztahy utuží.

Lukáš Válka, ředitel školy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *